Pensjonat Mimoza - Świeradów Zdrój
powrt na stron gwn nocleg,kwatera,pensjonat - Świeradów Zdrój. Powrt na stron gwn

Jesteś 108258
gościem
na naszej stronie


Start

Świeradów Zdrój pomimo faktu iż nie jest za dużym miasteczkiem to ulokowany jest w górach, a miasta te mają to do siebie, że posiadają nierzadko skomplikowaną i nietypową zabudowę. Ich ulice albo ciągną się przez kilkanaście kilometrów albo też są poskręcane wokół pagórków oraz dolin. Jeśli nie chcesz zgubić się w Świeradowie i jednocześnie od razu trafić do wszystkich interesujących Cię lokacji z całą pewnością
więcej na temat: Jak nie zgubić się w Świeradowie Zdroju?
Pensjonat „Mimoza” położony jest w zacisznym miejscu, tylko kilka minut spacerem od Parku Zdrojowego i centrum.

Budynek pochodzi z 1925 roku i od początku swego istnienia (pod nazwą „ Rheingold”) pełnił funkcję pensjonatu – domu kuracyjnego.

Oferujemy 14, przytulnie urządzonych pokoi - 1, 2, 3 i 4 osobowych ( 35 miejsc) z łazienkami, TV i bezprzewodowym internetem. Do Państwa dyspozycji jest bar, gabinet masaży, parking, altana grillowa z wędzarnią, miejsce na ognisko i mini plac zabaw dla dzieci.

Duży zielony teren dookoła pensjonatu z pięknymi starymi drzewami zapewni Państwu dobry wypoczynek i spokój.

Tuż obok nas znajdują się wyciągi narciarskie do nauki jazdy  oraz wypożyczalnie sprzętu narciarskiego. Do kolejki gondolowej jest ok. 1,5 km.

W pobliżu znajduje się również nowo otwarty aquapark.

 

 Serdecznie zapraszamy! Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa.Copyright 2000 - 2020 | Zaloguj | Jak nie zgubić się w Świeradowie Zdroju?